32 / 353 10 10
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA OPLA

Zwracamy Państwa uwagę na pojawienie się  na aukcjach internetowych oraz w sklepach i hurtowniach, olbrzymiej ilości tanich części już nie tylko azjatyckich, najczęściej niespełniających żadnych norm jakości i bezpieczeństwa.

Informujemy jednocześnie, że ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz gwarancję wykonania usług najwyższej jakości w Państwa pojeździe, nie wykonujemy napraw na powierzonym materiale niewiadomego pochodzenia.

Do  napraw pojazdów i ich podzespołów stosujemy części oryginalne lub zamienniki, zawsze najwyższej jakości, renomowanych firm europejskich.

(Nie dajcie się Państwo namawiać na tanie części i usługi "wciskane" przez "tanie warsztaty"(co garaż to fachowiec). Proszę też pamiętać o paragonie lub fakturze potwierdzającym wykonanie danej usługi, bez których  nie będziecie Państwo w stanie dochodzić swoich praw konsumenckich.)

W ostatnim czasie obserwujemy OGROMNIE dużą ilość tandetnych, nieodpowiedzialnych i często niebezpiecznych dla Państwa napraw garażowych, potwierdzonych najczęściej jedynie wpisem (gwarancją) na Państwa "prawym, lub lewym kolanie", jako zlecającegoSmile, które  niestety ZAWSZE niosą za sobą BARDZO duże koszty doprowadzenia pojadu do stanu używalności!!

Opinie klientów

Miła obsługa Szybka naprawa tylko że trzeba się wcześniej skontaktować.