32 / 353 10 10
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA OPLA

Firma Opel Pomoc Serwis S.C. powstała w 2002 roku jako pierwszy nieautoryzowany serwis  pojazdów marki "Opel" na terenie Śląska.

032 / 353-10-10

Od kilku lat jesteśmy  członkami Klubu Handlowego Opel, co pozwala nam oferować naszym Klientom najwyższej jakości części oryginalne w bardzo atrakcyjnych cenach.
Nasza już kilkutysięczna grupa Klientów, zarówno indywidualnych, jak i mniejszych i większych firm z całego naszego regionu , ceni sobie dobrą jakość oferowanych przez nas markowych części zamiennych, oraz profesjonalnie wykonanej usługi.  

Lokalizacja siedziby naszej firmy jest bardzo dobrze postrzegana przez naszych Klientów z uwagi na usytuowanie jej obok Hurtowni Selgros, głównej siedziby firmy "Tauron", hurtowni "Mistal", hurtowi " Spokey" w samym środku węzła komunikacyjnego dwóch dużych miast Katowic i Mysłowic w odległości około  500 metrów od rynku w Katowicach-Szopienicach z którego bardzo szybko i sprawnie można dostać się komunikacją autobusową lub tramwajową w każda stronę naszego regionu.


Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za te pozytywne jak również mniej pozytywne opinie o naszym serwisie, które są dla nas niezwykle cenne. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem jakości usług , oraz jeszcze lepszą obsługą Państwa jako Klientów i powierzonych nam do naprawy pojazdów, już  nie tylko marki Opel. Prosimy o umieszczanie opinii na jedynych w tej chwili poważnych portalach czyli: na stronie głównej Google lub na portalu www.dobrymechanik.pl ID warsztatu 32921, za co serdecznie dziękujemy.


W tym co robimy dążymy do perfekcji i dlatego stale doskonalimy zawodowy warsztat pracowników zatrudnionych w naszej firmie biorąc udział w profesjonalnych, tematycznych szkoleniach,  bazując na doświadczeniu i  analizie napraw z jakimi się na co dzień spotykamy.

Nasze atuty to:
  kilkunastoletnie doświadczenie;
  kompleksowe usługi;  
  profesjonalizm w działaniu oparty na sprawdzonej, stałej kadrze i najwyższej jakości sprzęcie diagnostycznym;
  dyspozycyjność i dyscyplina;
  odbiór i odwiezienie pojazdu powierzonego do naprawy;


W NASZYM SERWISIE MAMY PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAĆ WYŁACZNIE W PEŁNI PROFESJONALNYMI  NARZĘDZIAMI FIRM:  FACOM,  BETA,  BOSCH,  RAVAGLIOLI, LINCOLN ELECTRIC, BERNER,  I WIELU INNYCH

DYSPONUJEMY CAŁĄ GAMĄ PROFESJONALNYCH TESTERÓW DIAGNOSTYCZNYCH DEDYKOWANYCH POJAZDOM FIRMY OPEL


"W każdym naszym działaniu naczelnym jego celem jest zagwarantowanie profesjonalnie wykonanej usługi oraz bezpieczeństwo Klienta i jego pojazdu".

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy OPEL POMOC SERWIS  z siedzibą w Katowicach, która przybliży Państwu historię i zakres jej działania, a także pozwoli dokonać wyboru naszej firmy jako warsztatu gwarantującego profesjonalną obsługę pojazdów marki OPEL. Poniżej pozwalamy sobie przedstawić  kilka wybranych przez nas certyfikatów szkoleń zdobytych przez naszą firmę w ośrodkach szkoleniowych General Motors z ostatnich lat.

Opinie klientów

Miła obsługa Szybka naprawa tylko że trzeba się wcześniej skontaktować.